Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Hlavní město Praha > VOLCANO Spa Hotel

VOLCANO Spa Hotel

hvězdahvězdahvězdahvězda

Objevte novou dimenzi a načerpejte síly v butikovém Volcano SPA Hotelu inspirovaném krásou okolní přírody. V komplexu naleznete luxusní wellness, spa & beauty, thai massage, nejmodernější fitness v Praze, design a jedinečné gastronomické zážitky. Pobyt ve stylovém Volcano Spa Hotelu je ideálním místem pro milovníky přírody a zdravého životního stylu. Hotel se nachází v prostředí obklopeném uklidňující zelení překrásné přírodní rezervace Prokopské údolí protkaného sítí značených cest a cyklostezek (hotel zajišťuje pronájem jízdních kol).

Sdílet

VOLCANO Spa Hotel
K Sopce 30
155 00 Praha 5
Kontakt:
Tel:   725 755 745
E-mail:   info@volcanocomplex.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

VOLCANO Spa Hotel
VOLCANO Spa Hotel
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Anděl

Hotel Anděl

Praha 5 - Smíchov

Admirál botel

Admirál botel

Praha 5

Pension Frýdl

Pension Frýdl

Praha 8 - Březiněves

 

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.