Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Hlavní město Praha > VOLCANO Spa Hotel

VOLCANO Spa Hotel

hvězdahvězdahvězdahvězda

Objevte novou dimenzi a načerpejte síly v butikovém Volcano SPA Hotelu inspirovaném krásou okolní přírody. V komplexu naleznete luxusní wellness, spa & beauty, thai massage, nejmodernější fitness v Praze, design a jedinečné gastronomické zážitky. Pobyt ve stylovém Volcano Spa Hotelu je ideálním místem pro milovníky přírody a zdravého životního stylu. Hotel se nachází v prostředí obklopeném uklidňující zelení překrásné přírodní rezervace Prokopské údolí protkaného sítí značených cest a cyklostezek (hotel zajišťuje pronájem jízdních kol).

Sdílet

VOLCANO Spa Hotel
K Sopce 30
155 00 Praha 5
Kontakt:
Tel:   725 755 745
E-mail:   info@volcanocomplex.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

VOLCANO Spa Hotel
VOLCANO Spa Hotel
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Anděl

Hotel Anděl

Praha 5 - Smíchov

Admirál botel

Admirál botel

Praha 5

Hotel Museum

Hotel Museum

Praha 1

Hotel Magnolia

Hotel Magnolia

Průhonice

 

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.