Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Hlavní město Praha > Pension Frýdl

Pension Frýdl

hvězdahvězdahvězda

Rádi Vás uvítáme v našem rodinném penzionu, dnes již spíše rodinném hotelu, který patří mezi známé a zavedené penziony a rodinné hotely v Praze . Budete se u nás cítit jako doma. Nabízíme romantické ubytování a stravování v naší restauraci Zelený dvůr. Můžete u nás uspořádat různé firemní a společenské akce, školení, rauty, grilování, soukromé oslavy, svatby. Nabízíme úsměv, vstřícnost, individuální přístup ke každému hostu, pomoc a potřebné informace k usnadnění orientace v Praze a celé České republice. Penzion je ve třech stylových domech na velké společné zahradě s parkovou úpravou. V zahradě je též dřevěná zahradní budova -salonek , školící místnost a gril. Zajímavé interiéry jsou v příjemných teplých barvách, nábytek je z přírodního dřeva v kombinaci s ratanem. V jednom z objektů je otevřena restaurace Zelený dvůr.

Sdílet

Pension Frýdl
Na Hlavní 23/21
182 00 Praha 8 - Březiněves
Kontakt:
Tel:   +420 283 911 121
E-mail:   frydl@frydl.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Pension Frýdl
Pension Frýdl
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

 

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.