Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Hlavní město Praha > Pension Frýdl

Pension Frýdl

hvězdahvězdahvězda

Rádi Vás uvítáme v našem rodinném penzionu, dnes již spíše rodinném hotelu, který patří mezi známé a zavedené penziony a rodinné hotely v Praze . Budete se u nás cítit jako doma. Nabízíme romantické ubytování a stravování v naší restauraci Zelený dvůr. Můžete u nás uspořádat různé firemní a společenské akce, školení, rauty, grilování, soukromé oslavy, svatby. Nabízíme úsměv, vstřícnost, individuální přístup ke každému hostu, pomoc a potřebné informace k usnadnění orientace v Praze a celé České republice. Penzion je ve třech stylových domech na velké společné zahradě s parkovou úpravou. V zahradě je též dřevěná zahradní budova -salonek , školící místnost a gril. Zajímavé interiéry jsou v příjemných teplých barvách, nábytek je z přírodního dřeva v kombinaci s ratanem. V jednom z objektů je otevřena restaurace Zelený dvůr.

Sdílet

Pension Frýdl
Na Hlavní 23/21
182 00 Praha 8 - Březiněves
Kontakt:
Tel:   +420 283 911 121
E-mail:   frydl@frydl.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Pension Frýdl
Pension Frýdl
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Anděl

Hotel Anděl

Praha 5 - Smíchov

Hotel Magnolia

Hotel Magnolia

Průhonice

Hotel Liberty

Hotel Liberty

Praha 1

 

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou nabízí luxusní ubytování, restauraci, krytý bazén, vířivku, saunu, masáže, romantické víkendové pobyty, letní zahrádku, dětské hřiště, pétanque, kroket, parkování.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.