Hledat | Pokročilé vyhledávání

Le Palais

hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Relaxační program v luxusním Pure Spa s masážemi a procedurami pro náročné, jejichž základní složkou jsou špičkové přírodní kosmetické produkty Ligne St. Barth, je pravým potěšením pro tělo i duši. Health Club si získal proslulost díky spojení individuálního přístupu k zákazníkům s moderním vybavením fitcentra. Exkluzivní restaurace Le Papillon, patřící k nejlepším gastronomickým zařízením v Praze, nabízí vedle inovativní interpretace tradiční české kuchyně také inspirující výlety do zahraniční haute cuisine. Oblíbeným místem schůzek je lobby bar a elegantní knihovna, které mají otevřeno 24 hodin denně.

Sdílet

Le Palais
U Zvonařky 1
12000 Praha 2
Kontakt:
Tel:   +420 234 634 111
E-mail:   info@palaishotel.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Le Palais
Le Palais
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

 

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.