Hledat | Pokročilé vyhledávání

Hotel Wolf

hvězdahvězdahvězda

Filozofií našeho hotelu je poskytnout hostům komfort tří hvězdičkového hotelu s rodinnou péčí a starostlivostí za cenu více než dostupnou. Hotel Wolf je situován v klidné vilové čtvrti s dobrou dostupností do centra Prahy. Přímo u hotelu je zastávka železnice, kterou je možné využít k rychlé dopravě na Hlavní nádraží. V blízkém sousedství se nachází Hostivařský lesopark s jednou z největších vodních ploch v Praze, Hostivařskou přehradou, oblíbeným volnočasovým místem všech pražanů.Hosté našeho hotelu zde mohou nalézt jak oázu klidu tak i místo pro sportovní vyžití. V bezprostřední blízkosti se nacházejí kurty TK Neridé, kde si lze zahrát tenis. Nakupování je možní si dosyta užít v nedalekém obchodním centru Park Hostivař, a pak si zde zacvičit v jednom z fitcenter a den zakončit návštěvou restaurace či kina.

Sdílet

Hotel Wolf
U Hostivařského nádraží 6a
102 00 Praha 10
Kontakt:
Tel:   +420 271 962 124
E-mail:   kontakt@hotelwolf.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Wolf
Hotel Wolf
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

 

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.