Hledat | Pokročilé vyhledávání

Hotel Wolf

hvězdahvězdahvězda

Filozofií našeho hotelu je poskytnout hostům komfort tří hvězdičkového hotelu s rodinnou péčí a starostlivostí za cenu více než dostupnou. Hotel Wolf je situován v klidné vilové čtvrti s dobrou dostupností do centra Prahy. Přímo u hotelu je zastávka železnice, kterou je možné využít k rychlé dopravě na Hlavní nádraží. V blízkém sousedství se nachází Hostivařský lesopark s jednou z největších vodních ploch v Praze, Hostivařskou přehradou, oblíbeným volnočasovým místem všech pražanů.Hosté našeho hotelu zde mohou nalézt jak oázu klidu tak i místo pro sportovní vyžití. V bezprostřední blízkosti se nacházejí kurty TK Neridé, kde si lze zahrát tenis. Nakupování je možní si dosyta užít v nedalekém obchodním centru Park Hostivař, a pak si zde zacvičit v jednom z fitcenter a den zakončit návštěvou restaurace či kina.

Sdílet

Hotel Wolf
U Hostivařského nádraží 6a
102 00 Praha 10
Kontakt:
Tel:   +420 271 962 124
E-mail:   kontakt@hotelwolf.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Wolf
Hotel Wolf
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

 

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.