Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Hlavní město Praha > Hotel Mušketýr

Hotel Mušketýr

hvězdahvězdahvězda

Každý člověk je jiný a různé okamžiky v jeho životě si činí odlišné nároky na prostor a atmosféru. Jedinečnost a odlišnost jsou hlavním mottem HOTELU MUŠKETÝR. Důrazem na individualitu vyjadřujeme úctu k jedinci, jeho různým potřebám a požadavkům a především náš zájem splnit přání i těch nejnáročnějších klientů. Snažili jsme se, aby každý pokoj měl vlastní duši a mohl se tak stát elegantní, nevnucující se, avšak inspirující kulisou Vašich (možná i mušketýrských) příběhů 21. století.

Sdílet

Hotel Mušketýr
Mezibranská 13
11000 Praha 1
Kontakt:
Tel:   +420 296 220 000
E-mail:   office@musketyr.com
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Mušketýr
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
  • Restaurace
  • Kavárna
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Hoffmeister

Hotel Hoffmeister

Praha 1 - Malá Strana

Fusion hotel

Fusion hotel

Praha 1

Hotel Julian

Hotel Julian

Praha 1

Hotel Wolf

Hotel Wolf

Praha 10

 

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.