Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Hlavní město Praha > Hotel Mušketýr

Hotel Mušketýr

hvězdahvězdahvězda

Každý člověk je jiný a různé okamžiky v jeho životě si činí odlišné nároky na prostor a atmosféru. Jedinečnost a odlišnost jsou hlavním mottem HOTELU MUŠKETÝR. Důrazem na individualitu vyjadřujeme úctu k jedinci, jeho různým potřebám a požadavkům a především náš zájem splnit přání i těch nejnáročnějších klientů. Snažili jsme se, aby každý pokoj měl vlastní duši a mohl se tak stát elegantní, nevnucující se, avšak inspirující kulisou Vašich (možná i mušketýrských) příběhů 21. století.

Sdílet

Hotel Mušketýr
Mezibranská 13
11000 Praha 1
Kontakt:
Tel:   +420 296 220 000
E-mail:   office@musketyr.com
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Mušketýr
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
  • Restaurace
  • Kavárna
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

 

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou nabízí luxusní ubytování, restauraci, krytý bazén, vířivku, saunu, masáže, romantické víkendové pobyty, letní zahrádku, dětské hřiště, pétanque, kroket, parkování.

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.