Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Hlavní město Praha > Hotel Leonardo Praha

Hotel Leonardo Praha

hvězdahvězdahvězdahvězda

Hotel nabízí 82 prostorných elegantních pokojů a apartmánů, které jsou vybaveny jedinečnými kusy starožitného nábytku z období pražské secese.Náš pražský butikový hotel se nachází ve středu historického městského centra. Z hotelu se dostanete všude pěšky – na Karlův most, na Staroměstské náměstí nebo do Židovského města.

Sdílet

Hotel Leonardo Praha
Karolíny Světlé 27
110 00 Praha 1
Kontakt:
Tel:   +420 239 009 239
E-mail:   info@hotelleonardo.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Leonardo Praha
Hotel Leonardo Praha
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

 

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.