Hledat | Pokročilé vyhledávání

Hotel Élite

hvězdahvězdahvězdahvězda

Dům "Élite" má dlouhou a bohatou historii sahající až do konce 14. století. Důkladná rekonstrukce této pozoruhodné budovy s novým, unikátním uspořádáním pokojů, byla realizována v letech 1998 až 2001. Nyní poskytuje velmi komfortní pokoje s romantickým kouzlem starobylé architektury. Bez ohledu na délku Vašeho pobytu, recepční Vám vždy nabídne možnosti, jak co nejlépe strávit volný čas v Praze. Všichni naši zaměstnanci Vám budou vždy nápomocní a přátelští. Pokoje jsou perfektně uklizeny. Budete mít pocit, jako byste byli doma. Šéfkuchař hotelové restaurace rád připraví nejrůznější druhy mezinárodní kuchyně.

Sdílet

Hotel Élite
Ostrovní 32
11000 Praha 1
Kontakt:
Tel:   211 156 500
E-mail:   sales@hotelelite.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Élite
Hotel Élite
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

 

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.