Hledat | Pokročilé vyhledávání

Hotel Bridge

hvězdahvězdahvězda

Nově zrekonstruovaný hotel Bridge***, provozovaný společností IC HOTELS a.s., disponuje celkem 69 pokoji ve 3* standardu. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou a WC, satelitní televizí a telefonem s přímou volbou. Hotel se nachází v Praze 9 na Černém Mostě, 5 minut pěšky od stanice metra, dvacet minut metrem (trasa B) do centra Prahy a 5 minut pěšky do nákupního a zábavního Centra Černý Most. Pro naše hosty zajišťujeme: směnárenské služby, transfery z letiště, taxi, průvodcovské služby, zajištění vstupenek a výletů, služby prádelny a čistírny. Samozřejmostí je bezplatné bezdrátové připojení k Internetu v prostoru recepce a restaurace. Snídaně jsou podávány formou bufetu.

Sdílet

Hotel Bridge
Vašátkova 1024
198 00 Praha 9
Kontakt:
Tel:   +420 225 997 997
E-mail:   rezervace@hotelbridge.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Bridge
Hotel Bridge
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Pivovar

Hotel Pivovar

Praha 9 - Vysočany

 

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.