Hledat | Pokročilé vyhledávání

Hotel Aria

hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Hotel byl otevřen v září roku 2003 a byl navržen italskou firmou Spatium – architekti Rocco Magnoli a Lorenzo Carmelini, nejlépe známí pro jejich spolupráci s módní legendou Gianni Versacem, proměnili skromný komplex budov z šedého kamene a žlutého štuku (kdysi bývalé divadlo) v překvapující, elegantní a fascinující hudebně laděný hotel.Hotel Aria se nachází v historické části města, jen 3 minuty chůze od Karlova mostu. Hotel disponuje soukromým vstupem do barokní Vrtbovské zahrady a nejen díky své jedinečné lokalitě je ideálním místem pro pořádání svateb a pro líbánkové pobyty. Hotelová restaurace Coda se kromě vynikající kuchyně vyznačuje také střešní terasou, která nabízí úchvatné výhledy na celé město. Na naše hosty čeká vždy po příjezdu vlídné přijetí s nápojem na uvítanou, představení hotelu a po celou dobu pobytu připojení k internetu zdarma.

Sdílet

Hotel Aria
Tržiště 9
118 00 Praha 1
Kontakt:
Tel:   225 334 111
E-mail:   stay@aria.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Aria
Hotel Aria
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

 

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou nabízí luxusní ubytování, restauraci, krytý bazén, vířivku, saunu, masáže, romantické víkendové pobyty, letní zahrádku, dětské hřiště, pétanque, kroket, parkování.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.