Hledat | Pokročilé vyhledávání

Fusion hotel

hvězdahvězdahvězdahvězda

Fusion ale hlavně spojuje různé typy hostů s rozdílným budgetem, cestovatele hledající novou alternativu v prominentní lokalitě v centru města. Cenová dostupnost hotelu není na úkor servisu. Naopak, naše služby, hotelové vybavení, jídlo, outlety jsou propojením různých inspirací. To vše vytváří multi-kulturní koncept, který ve fusion hotelu pocítíte.Fusion hotel je situován v samém centru Prahy, obklopen historickými památkami, nákupními galeriemi, restauracemi a bary. Městká doprava je 5min chůze od hotelu.Otáčející se bar, interaktivní hry, vodní dýmky, unikátně pojatý Skype Box, kde můžete komunikovat s přáteli z celého světa, střešní terasa, živá hudba, PC zdarma k dispozici, Laundrymat, automaty s občerstvením na každém patře.

Sdílet

Fusion hotel
Panská 9
110 00 Praha 1
Kontakt:
Tel:   +420 226 222 800
E-mail:   reservation@fusionhotels.com
Další prezentace tohoto subjektu:

Fusion hotel
Fusion hotel
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

 

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.