Hledat | Pokročilé vyhledávání

Fusion hotel

hvězdahvězdahvězdahvězda

Fusion ale hlavně spojuje různé typy hostů s rozdílným budgetem, cestovatele hledající novou alternativu v prominentní lokalitě v centru města. Cenová dostupnost hotelu není na úkor servisu. Naopak, naše služby, hotelové vybavení, jídlo, outlety jsou propojením různých inspirací. To vše vytváří multi-kulturní koncept, který ve fusion hotelu pocítíte.Fusion hotel je situován v samém centru Prahy, obklopen historickými památkami, nákupními galeriemi, restauracemi a bary. Městká doprava je 5min chůze od hotelu.Otáčející se bar, interaktivní hry, vodní dýmky, unikátně pojatý Skype Box, kde můžete komunikovat s přáteli z celého světa, střešní terasa, živá hudba, PC zdarma k dispozici, Laundrymat, automaty s občerstvením na každém patře.

Sdílet

Fusion hotel
Panská 9
110 00 Praha 1
Kontakt:
Tel:   +420 226 222 800
E-mail:   reservation@fusionhotels.com
Další prezentace tohoto subjektu:

Fusion hotel
Fusion hotel
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

 

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou nabízí luxusní ubytování, restauraci, krytý bazén, vířivku, saunu, masáže, romantické víkendové pobyty, letní zahrádku, dětské hřiště, pétanque, kroket, parkování.