Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Hlavní město Praha > Chateau St. Havel

Chateau St. Havel

hvězdahvězdahvězdahvězda

Ubytování ve 32 deluxe pokojích, 1 Junior Suite a Tower Suite. Všechny pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem a sladěny do atmosféry zámeckého pokoje.Zahradní terasy a altány jako ideální místa pro pořádání cocktailů a různých párty s příjemným prostředím pro podávání občerstvení, různých rautů či coffee breaků. Vychutnejte si příjemnou atmosféru pokojů v zámeckém stylu. Součástí hotelového komplexu je rozsáhlý park, který je ideálním místem odpočinku a relaxace k načerpání energie. Golf driving – na hladinu rybníka a trefování jamky. Golfové náčiní je možné zapůjčit na recepci.

Sdílet

Chateau St. Havel
Před nádražím 6
14000 Praha 4 - Krč
Kontakt:
Tel:   +420 241 445 717
E-mail:   info@chateauhotel.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Chateau St. Havel
Chateau St. Havel
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Yasmin

Hotel Yasmin

Praha 1

Hotel Liberty

Hotel Liberty

Praha 1

Hotel Wolf

Hotel Wolf

Praha 10

 

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou nabízí luxusní ubytování, restauraci, krytý bazén, vířivku, saunu, masáže, romantické víkendové pobyty, letní zahrádku, dětské hřiště, pétanque, kroket, parkování.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.